fbpx

Jaki uruchomić system IT by mieć czas na odpoczynek?

Z tego odcinka dowiesz się jaki system IT uruchomić w firmie, jak działa automatyzacja, jak poradzić sobie z obsługą mailową i telefoniczną klienta, a także jak usprawnić komunikację wewnątrz swojej firmy. Dowiedz się również, na czym oprzeć centrum dowodzenia firmą, aby zaoszczędzić czas i odpocząć wśród lawendy na polu niedaleko Warszawy.

Zapraszamy również na stronę internetową Sławomira Stańczuka na której poznasz jego szerokie doświadczenie, które wykorzystuje przy wdrożeniach Bitrix24

Bitrix24 używa już8.000.000+ organizacji!

Rozpocznij przygodę z systemem Bitrix24 bezpłatnie. CRM jest dostępny w języku polskim więc wiele ustawień, konfiguracji i działań możesz zrobić sam co będzie wymagało jedynie Twojego czasu.
Jeśli zechcesz skorzystać z profesjonalnego wsparcia informatycznego skontaktuj się z nami, a chętnie Ci pomożemy. Wspólnie ustalimy co konkretnie jest do zrobienia w ramach Twojego bitrixa oraz ile roboczo-godzin po naszej stronie może to zająć. Ustalimy budżet i czas realizacji, aby ułatwić Ci pracę i oszczędzić czas.