fbpx

Jedna aplikacja – wiele możliwości!

By sprawnie i skutecznie działać online, potrzeba konkretnych narzędzi. W Bitrix24 zadbamy o całe zaplecze informatyczne Twojej firmy. Obsługa konwersacji na wielu komunikatorach, prowadzenie zespołu za pośrednictwem wielu aplikacji, wygodny kontakt z klientami, projektowanie strony internetowej i pomoc przy jej obsłudze to tylko niektóre z usług, które proponujemy. Zapewnimy najlepszy system CRM, dopasowany do Twoich potrzeb. Cieszymy się, że jesteś z nami i zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą Bitrix24.

Jeśli potrzebujesz wsparcia informatycznego skontaktuj się z nami.

Z naszej strony możesz liczyć na pomoc z zakresu wdrażania Bitrix24:

Bezpłatna wycena pracy

Nie od dziś wiadomo, że dobry plan to gwarancja sukcesu. Dlatego najpierw wspólnie z Tobą zaplanujemy wszystkie działania. Na tym etapie będziesz mógł skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia całkowicie za darmo. Z uwagą przyjrzymy się specyfice Twojej działalności i potrzebom. Nasze ustalenia stanowią formę załącznika do umowy, więc są tworzone jeszcze przed płatnym wdrożeniem.

Doradztwo i konfiguracja systemu

Potrzebujesz skonfigurować system? Zrobimy to za Ciebie! Jesteśmy także do dyspozycji jeśli chodzi o inne informatyczne kwestie. Doradzimy również w doborze odpowiednich rozwiązań komputerowych dla Twojej firmy. Bądź spokojny - cały system idealnie dopasujemy do Twoich potrzeb, a wdrożenie Bitrix24 przebiegnie szybko i sprawnie.

Szkolenie i instruktaż

Przygotujemy i poprowadzimy szkolenie oraz poinstruujemy Twoich pracowników. Wyjaśnimy po kolei wszystkie, nawet najbardziej zawiłe kwestie. Szkolenia stacjonarne odbywają się w całej Polsce, a te online są nagrywane. Dla utrwalenia wiedzy lub wdrożenia nowych pracowników zmontowane szkolenie i podzielone na mniejsze moduły jest dostarczane do wewnętrznego użytku Twojej firmy.

Dla klientów, których wspieramy informatycznie

specjalne dodatkowe rabaty na plany licencyjne bitrix24 o długości aktywacji od 3 miesięcy.