fbpx

Narzędzia do zdalnej pracy dla wszystkich!

Oferujemy pełne wsparcie informatyczne dla firm. Dzięki nam uzyskasz lepsze efekty w sprzedaży online, szybciej i wygodniej zrealizujesz projekty we współpracy ze swoim zespołem, zautomatyzujesz przepływ informacji wewnątrz firmy i wiele innych. Decydując się na współpracę z nami, otrzymasz dodatkowo specjalny rabat na komercyjne plany Bitrix o długości aktywacji już od 3 miesięcy. Zdalna praca jeszcze nigdy nie była tak prosta! Przekonaj się i sprawdź szczegóły na naszej stronie!
Narzędzia do zdalnej pracy dla wszystkich

Zaawansowane narzędzia sprzedażowe

Automatyzacja przepływu pracy

Ujednolicony obszar roboczy online

Praca zdalna

Zjednocz zespół i współpracuj przy zadaniach, udostępniaj dokumenty, zarządzaj projektami, kontroluj wszystkie procesy robocze i miej pełną kontrolę nad bazą klientów w CRM. 

Współpracuj ze swoim zespołem za pomocą Bitrix24

Zadania i projekty Bitrix24

Zadania i projekty

Pomaga planować i zmierzać w dobrym kierunku

Twórz i przydzielaj nowe zadania jednym kliknięciem oraz planuj czas pracy. Korzystaj z wykresów Gantta i tablicy Kanban, aby mieć pełną kontrolę nad swoimi projektami, nawet gdy pracujesz zdalnie.

Czaty i wideokonferencje

Pomaga pozostawać w kontakcie i ulepsza komunikację

Utrzymuj łączność z całą firmą, w biurze lub w domu: wysyłaj wiadomości, wykonuj połączenia wideo, twórz prywatne i publiczne czaty oraz organizuj spotkania pracowników online za pośrednictwem wideokonferencji.
Czaty i wideokonferencje Bitrix24
Bitrix24 CRM

Bitrix24 CRM

Pomaga sprzedawać bez osobistego spotkania z klientami

Przejmij kontrolę nad komunikacją ze swoimi klientami - wszystkie informacji o kontaktach z klientami, które odbywają się poprzez połączenia, e-maile, czaty w komunikatorach i widżety czatu na żywo są zapisywane w CRM dla łatwego dostępu.

Struktura firmy

Pomaga szybko zapoznać się ze strukturą organizacyjnej i łatwo znaleźć każdego pracownika.

Jeśli chcesz skontaktować się z kolegą, znajdź go szybko i łatwo, korzystając ze struktury firmy. Wizualne przedstawienie struktury pomaga znaleźć odpowiedni dział lub pracownika w kilka sekund.
Struktura firmy w Bitrix24
Bitrix24 Drive - firmowy dysk online

Bitrix24 Drive

Pomaga w pracy z plikami i dokumentami

Przechowuj wszystkie swoje pliki robocze w jednym miejscu i upewnij się, że ważne dokumenty nigdy się nie zgubią. Przeglądaj pliki bezpośrednio z Tablicy aktywności, bez konieczności ich pobierania. Współpracuj nad plikami za pomocą MS Office, Dokumentów Google, Office365 lub LibreOffice.

Kalendarz

Pomaga szybko zorganizować każde wydarzenie

Wybierz datę i godzinę, która odpowiada wszystkim uczestnikom, i umów się na spotkanie w kilka sekund, niezależnie od tego, czy spotkanie odbywa się w trybie online, czy offline.
Kalendarz Bitrix24
Tablica aktywności Bitrix24

Tablica aktywności

Pomaga Ci być na bieżąco z wydarzeniami w firmie

Bądź na bieżąco z aktualnościami firmy, przeglądaj komentarze i nowe pliki oraz publikuj posty. Rozwijaj poczucie wspólnoty i zaangażowania, nawet wśród pracowników zdalnych.

Baza wiedzy

Pomaga zarządzać informacjami w firmie

Zbieraj ważne informacje o firmie i zapewnij wszystkim współpracownikom dostęp do tych danych. Na pokładzie nowych pracowników bezproblemowo. Pomaga bezproblemowo wprowadzać do pracy nowych pracowników.
Baza wiedzy Bitrix24

Aplikacja mobilna

Pomaga pozostać w kontakcie, gdziekolwiek jesteś

Znajdź wszystkie narzędzia potrzebne do organizowania procesów pracy od początku do końca bezpośrednio w aplikacji mobilnej Bitrix24:
  • Czaty prywatne i grupowe
  • Wiadomości głosowe
  • Połączenia głosowe i wideo
  • Strumień aktywności
  • Zadania
  • Powiadomienia i komentarze
  • Udostępnienie dokumentów i plików za pośrednictwem czatu 
Aplikacja mobilna Bitrix24
Pobierz Bitrix24 na Android
Pobierz Bitrix24 na iPhone

CRM Bitrix24 używa już7.000.000+ organizacji!

Rozpocznij przygodę z systemem Bitrix24 bezpłatnie. CRM jest dostępny w języku polskim więc wiele ustawień, konfiguracji i działań możesz zrobić sam co będzie wymagało jedynie Twojego czasu.
Jeśli zechcesz skorzystać z profesjonalnego wsparcia informatycznego skontaktuj się z nami, a chętnie Ci pomożemy. Wspólnie ustalimy co konkretnie jest do zrobienia w ramach Twojego bitrixa oraz ile roboczo-godzin po naszej stronie może to zająć. Ustalimy budżet i czas realizacji, aby ułatwić Ci pracę i oszczędzić czas.