fbpx
Wielka wyprzedaż HALLOWEEK w Bitrix24

Wielka wyprzedaż HALLOWEEK w Bitrix24

Zaoszczędź do 48% dzięki wyprzedaży Bitrix24 Halloweek!

Jesteś tutaj nowy?
Dowiedz się, co Bitrix24 może zrobić dla Twojego biznesu!

Buuu!

Przejdź z darmowego planu na wyższy i zostań czarodziejem biznesu podczas tegorocznego Halloween ?‍♂‍

Dzięki przeraźliwie wysokim zniżkom aż do 48% na wybrane plany w Chmurze, ten Halloweek będzie prawdziwą ucztą dla wszystkich!

Pospiesz się i skorzystaj ze zniżek, zanim wszystkie znikną – nasza wyprzedaż Halloweek zakończy się, gdy zegary wybiją północ 01 listopada.
Sprawdź rabaty, które dla Ciebie zgotowaliśmy:
Darmowe konta Bitrix24 w Chmurze
cenni z rabatem Bitrix24 w Chmurze

Regulamin

Niniejsza oferta specjalna obowiązuje tylko od 26 października 2020 r. do 01 listopada 2020 r. Wyprzedaż Bitrix24 Halloweek dostępna jest dla darmowych kont w Chmurze, utworzonych we wszystkich domenach publicznych (z wyjątkiem RU, UA, KZ, BY), na których nigdy wcześniej nie była aktywowana subskrypcja komercyjna. Wyprzedaż obejmuje 3-, 12- i 24-miesięczne subskrypcje planów CRM+, Project+, Standard i Professional. Promocja nie łączy się z innymi rabatami czy ofertami specjalnymi (z wyjątkiem rabatu partnerów) ani nie może wykraczać poza pierwotny okres subskrypcji zakupionej z tym rabatem. Wszystkie późniejsze przedłużenia subskrypcji będą rozliczane zgodnie z ceną regularną.

Related Articles

Promocja - Zen Sale Bitrix24 do 50% rabatu!

Promocja - Zen Sale Bitrix24 do 50% rabatu!

Bitrix24 używa już8.000.000+ organizacji!

Rozpocznij przygodę z systemem Bitrix24 bezpłatnie. CRM jest dostępny w języku polskim więc wiele ustawień, konfiguracji i działań możesz zrobić sam co będzie wymagało jedynie Twojego czasu.
Jeśli zechcesz skorzystać z profesjonalnego wsparcia informatycznego skontaktuj się z nami, a chętnie Ci pomożemy. Wspólnie ustalimy co konkretnie jest do zrobienia w ramach Twojego bitrixa oraz ile roboczo-godzin po naszej stronie może to zająć. Ustalimy budżet i czas realizacji, aby ułatwić Ci pracę i oszczędzić czas.