fbpx
System pracy zdalnej

System pracy zdalnej

W ostatnich latach wdrażanie systemów pracy zdalnej cieszy się coraz większą popularnością, a w niektórych firmach jest to główny sposób świadczenia pracy. Przedsiębiorstwa, które chcą pracować w systemie zdalnym, często stają przed wyzwaniem, jak zorganizować i zrestrukturyzować swoje wewnętrzne procesy, aby stworzyć skuteczny system home office. Posiadanie odpowiednich narzędzi pozwola zorganizować efektywny system pracy zdalnej i zarządzać poszczególnymi projektami, zapewniając zarówno swobodną komunikację w firmie, jak i ewaluację efektywności pracowników.

Bitrix24 oferuje wszystkie funkcje niezbędne do przeprowadzenia płynnej i wygodnej zmiany systemu pracy na pracę zdalną, z zachowaniem łączności z zespołami pracowników przez cały czas i pełną kontrolę nad zadaniami, procesami i operacjami.

Bitrix24 - optymalne rozwiązanie do pracy zdalnej dla każdej firmy

Przejście na pracę zdalną, choćby w części firmy, to odpowiedź na aktualne potrzeby rynku. Bitrix24 zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia do kompleksowego zoptymalizowania i automatyzacji pracy, dlatego też cieszy się popularnością zarówno wśród dużych, jak i małych firm. Jedno oprogramowanie wystarcza do zorganizowania pracy w każdym dziale przedsiębiorstwa. Można z niego wygodnie korzystać, nie będąc w biurze i nie używając służbowego sprzętu.

Bitrix24 sprawia, że wykonywanie pracy zdalnej z komputera w domu jest bezpieczne i komfortowe. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu licznych narzędzi służących do organizacji pracy zdalnej i technologii chmury oraz dzięki obsłudze oprogramowania z poziomu przeglądarki internetowej.
optymalne rozwiązanie do pracy zdalnej dla każdej firmy

Praca zdalna i kompletny zestaw narzędzi

Bitrix24 ułatwia organizację pracy zdalnej za pośrednictwem platformy do współpracy, która umożliwia prowadzenie firmy tylko i wyłącznie w sieci. Kompletny zestaw narzędzi do wspólnej pracy na odległość zawiera niezwykle przydatne narzędzia do organizacji czasu pracy, zarządzania projektami, zespołami i działaniami z zakresu CRM, a także narzędzia do komunikacji i udostępniania plików. Bitrix24 oferuje wszystko, co jest potrzebne przedsiębiorcy do prowadzenia biznesu bez wychodzenia z domu. Platformę można zainstalować na lokalnych serwerach, ale można korzystać z niej również za pośrednictwem chmury.
Planowanie pracy zdalnej

Planowanie pracy zdalnej

Żeby zapobiec zakłóceniom procesów pracy, należy zaplanować działania związane z pracą zdalną. W pierwszej kolejności trzeba ustalić, którzy pracownicy mogą pracować zdalnie i określić dla każdego z nich (lub działu) kluczowe narzędzia do zdalnej współpracy. Pracownicy muszą znać hasła i instrukcje do używania każdego z tych narzędzi.

Warto przeprowadzić szkolenie, żeby pokazać pracownikom, gdzie w Bitrix24 mogą znaleźć swoje zadania, kalendarz firmy, bazę wiedzy, czat grupowy. Przed podjęciem pracy zdalnej zespół powinien wiedzieć, gdzie przechowywać dokumenty online i jak prowadzić wirtualne spotkania za pośrednictwem wideokonferencji.

System pracy zdalnej szansą na rozwój biznesu

Każda zmiana w działalności przedsiębiorstwa stanowi szansę na rozwój, eksperymentowanie, uczenie się nowych rozwiązań czy wdrażanie nowości. Warto mądrze dostosowywać się do zmian i wykorzystywać szanse, jakie ze sobą niosą. Nastawienie do pracy zdalnej zarówno w małych, średnich, jak i dużych firmach, jest teraz inne niż 10–15 lat temu.

Coraz częściej pracownicy chcą wykonywać obowiązki zawodowe z domu, co pokazuje, jak pod wpływem rozwoju technologii, natłoku obowiązków i coraz szybszego tempa życia zmieniają się potrzeby i praktyki na rynku pracy. Z raportu Devire „Rynek Zmiany Pracy” wynika, że praca zdalna i elastyczny czas pracy są ważne dla 41% pracowników. Firmy, które do tej pory nie były zainteresowane tego typu rozwiązaniami, dziś muszą zmienić swoją politykę działania i dostosować się do obecnych realiów. Praca z domu wymaga odpowiednich rozwiązań, a zapewnia je Bitrix24.

Bitrix24 używa już8.000.000+ organizacji!

Rozpocznij przygodę z systemem Bitrix24 bezpłatnie. CRM jest dostępny w języku polskim więc wiele ustawień, konfiguracji i działań możesz zrobić sam co będzie wymagało jedynie Twojego czasu.
Jeśli zechcesz skorzystać z profesjonalnego wsparcia informatycznego skontaktuj się z nami, a chętnie Ci pomożemy. Wspólnie ustalimy co konkretnie jest do zrobienia w ramach Twojego bitrixa oraz ile roboczo-godzin po naszej stronie może to zająć. Ustalimy budżet i czas realizacji, aby ułatwić Ci pracę i oszczędzić czas.