fbpx
Promocyjny wiatr w żagle od Bitrix24

Promocyjny wiatr w żagle od Bitrix24

Drogi użytkowniku Bitrix24,

abyś łatwiej mógł przepłynąć przez wyzwania obecnej sytuacji biznesowej, wkrótce zaprezentujemy nową i zaktualizowaną wersję Bitrix24.

Ale chcemy też pójść o krok dalej.

Dlatego od 22 do 30 czerwca nowi użytkownicy wersji w chmurze będą mogli wypróbować nasze wszystkie wyjątkowe narzędzia za cenę z rabatem do 50%. Wejdź na pokład i weź stery w swoje ręce!

Przywracamy również na czas określony nasz 3-miesięczny plan taryfowy, więc jeśli nadal się wahasz - to teraz jest Twoja szansa!

Wybierz swój plan taryfowy i sprawdź, ile zaoszczędzisz. Zapraszamy do kontaktu z nami, pomożemy w uruchomieniu tego rabatu!

 

Plany taryfowe Bitrix24 w chmurze

Bitrix24 używa już8.000.000+ organizacji!

Rozpocznij przygodę z systemem Bitrix24 bezpłatnie. CRM jest dostępny w języku polskim więc wiele ustawień, konfiguracji i działań możesz zrobić sam co będzie wymagało jedynie Twojego czasu.
Jeśli zechcesz skorzystać z profesjonalnego wsparcia informatycznego skontaktuj się z nami, a chętnie Ci pomożemy. Wspólnie ustalimy co konkretnie jest do zrobienia w ramach Twojego bitrixa oraz ile roboczo-godzin po naszej stronie może to zająć. Ustalimy budżet i czas realizacji, aby ułatwić Ci pracę i oszczędzić czas.