fbpx
Promocja - Zen Sale Bitrix24 do 50% rabatu!

Promocja - Zen Sale Bitrix24 do 50% rabatu!

Zaoszczędź do 50% dzięki Zen Sale Bitrix24!

Jesteś tutaj nowy?
Dowiedz się, co Bitrix24 może zrobić dla Twojego biznesu!

Wysoka produktywność to spokój ducha, kompleksowe podejście i automatyzacja. Zwłaszcza w ciągle zmieniających się warunkach biznesowych…

Zapomnij o zadaniach zaległych, projektach, które wymykają się spod kontroli i CRM, do którego menedżerowie nie mogą się przyzwyczaić. Zapomnij o spadkach sprzedaży i utracie klientów. Zapomnij o stresie.

Niech Bitrix24 zajmuje się rutynowymi procesami, a Ty i Twój zespół pozostaniecie spokojni, radośni i skoncentrowani na tym, co naprawdę jest ważne. Zautomatyzuj swój biznes i zachowaj spokój dzięki rabatowi do 50% na Plany Standard i Professional!

Zaoszczędź dużo do 31 marca:
Ceny bitrixa w promocji ZEN

Regulamin

Niniejsza oferta specjalna obowiązuje tylko w okresie od 22 marca do 31 marca 2021 r. Promocja Zen Sale Bitrix24 dostępna jest tylko dla darmowych kont w Chmurze, utworzonych we wszystkich domenach publicznych (z wyjątkiem RU, UA, KZ, BY), na których nigdy wcześniej nie była aktywowana subskrypcja komercyjna. Zen Sale Bitrix24 obejmuje 12- i 24-miesięczne subskrypcje planów Standard i Professional. Promocja nie łączy się z innymi rabatami czy ofertami specjalnymi (z wyjątkiem rabatu Partnerów) ani nie może wykraczać poza pierwotny okres subskrypcji zakupionej z tym rabatem. Wszystkie późniejsze przedłużenia subskrypcji będą rozliczane zgodnie z ceną regularną.

Related Articles

Wielka wyprzedaż HALLOWEEK w Bitrix24

Wielka wyprzedaż HALLOWEEK w Bitrix24

Bitrix24 używa już8.000.000+ organizacji!

Rozpocznij przygodę z systemem Bitrix24 bezpłatnie. CRM jest dostępny w języku polskim więc wiele ustawień, konfiguracji i działań możesz zrobić sam co będzie wymagało jedynie Twojego czasu.
Jeśli zechcesz skorzystać z profesjonalnego wsparcia informatycznego skontaktuj się z nami, a chętnie Ci pomożemy. Wspólnie ustalimy co konkretnie jest do zrobienia w ramach Twojego bitrixa oraz ile roboczo-godzin po naszej stronie może to zająć. Ustalimy budżet i czas realizacji, aby ułatwić Ci pracę i oszczędzić czas.