fbpx
Platforma do zarządzania firmą

Platforma do zarządzania firmą

Platforma do zarządzania firmą Bitrix24 ułatwia prowadzenie biznesu i codzienną pracę – dzięki niej można zwiększyć sprzedaż, pozyskiwać klientów w łatwy i szybki sposób, a także prowadzić kampanie reklamowe i mailingowe (e-mail marketing). Nowoczesny i niezwykle wydajny CRM oferuje wiele przydatnych narzędzi do prowadzenia własnego biznesu i obsługi klientów, a także narzędzi sprzedażowych, m.in. takich jak: mobilny CRM, contact center (telemarketing), oferty i faktury, automatyzacja przepływu pracy. Korzysta z nich już ponad 8 000 000 firm na całym świecie.

Darmowy ERP

Bitrix24 to darmowy ERP (z ang. Enterprise Resources Planning – oprogramowanie do kompleksowego zarządzania przedsiębiorstwem połączone z systemem CRM, stworzone specjalnie dla zajmujących się sprzedażą w organizacji). Bitrix24 pozwala na pełne zarządzanie cyklem sprzedaży, efektywne zarządzanie relacjami z klientami i pracownikami, co ułatwia i usprawnia funkcjonowanie firmy, przekładając się również na wzrost zysków. A to wszystko za darmo.

Błyskawiczne wdrożenie w chmurze

Wdrożenie innych bezpłatnych rozwiązań ERP typu open source często zajmuje wiele godzin. Pełne wdrożenie potrafi trwać nawet tygodniami. Tymczasem wdrożenie Bitrix24 w postaci chmury zajmuje raptem 30 sekund, a system jest od razu gotowy do użycia. Nie od dziś wiadomo, że czas to pieniądz. Cenne godziny zaoszczędzone na wdrażaniu Bitrix24 można przeznaczyć na pracę, zarządzanie firmą i jej rozwój, planowanie kolejnych działań lub opracowywanie strategii.
Darmowy ERP
Lokalna_wersja_Bitrix24

Lokalna wersja Bitrix24

Oprócz chmury Bitrix24 udostępnia wersję platformy do zarządzania firmą do zainstalowania na własnym serwerze z otwartym kodem źródłowym. Jest to idealne rozwiązanie dla organizacji, które zatrudniają od 50 do 50 000 pracowników, ale bezpłatnie może korzystać z niego nieograniczona liczba użytkowników. System zapewnia takie funkcje, jak: intranet, wirtualna centrala PBX, call center, marketing e-mailowy, planowanie i tworzenie harmonogramów, automatyzacja przepływu pracy, mobilne ERP. Ponadto platforma pozwala na zarządzanie frekwencją, czasem, dokumentami i projektami, zarządzanie klientami i sprzedażą, a także prowadzenie publicznych i zamkniętych czatów na żywo oraz wideokonferencji.

Aplikacja mobilna

Za pomocą aplikacji mobilnej Bitrix24 można posługiwać się wszystkimi narzędziami, które służą do zarządzania zadaniami i projektami małej lub większej firmy. Dzięki nim można również kontrolować własny harmonogram i codzienną pracę całego zespołu z różnych miejsc na całym świecie – potrzebny jest tylko dostęp do Internetu. Zarządzanie firmą jest teraz łatwe nawet podczas dalekich podróży służbowych. Wystarczy do tego dowolne urządzenie z systemem Android lub iOS.

Bitrix24 na tle innych systemów

W porównaniu z innymi systemami platforma do zarządzania firmą Bitrix24 jest całkowicie darmowa i wyposażona we wszystkie nowoczesne narzędzia, które są niezbędne do skutecznego prowadzenia firmy, organizacji lub przedsiębiorstwa. Zaletą platformy Bitrix24 jest też możliwość zdalnego zarządzania firmą za pomocą mobilnej wersji systemu.

Related Articles

Bitrix24 używa już8.000.000+ organizacji!

Rozpocznij przygodę z systemem Bitrix24 bezpłatnie. CRM jest dostępny w języku polskim więc wiele ustawień, konfiguracji i działań możesz zrobić sam co będzie wymagało jedynie Twojego czasu.
Jeśli zechcesz skorzystać z profesjonalnego wsparcia informatycznego skontaktuj się z nami, a chętnie Ci pomożemy. Wspólnie ustalimy co konkretnie jest do zrobienia w ramach Twojego bitrixa oraz ile roboczo-godzin po naszej stronie może to zająć. Ustalimy budżet i czas realizacji, aby ułatwić Ci pracę i oszczędzić czas.