fbpx
Otrzymaj do 50% rabatu dzięki Bitrix24 Promocja na Mocny Start!

Otrzymaj do 50% rabatu dzięki Bitrix24 Promocja na Mocny Start!

Już minął 2020 rok, i mamy nadzieję, że obecny rok może być znacznie lepszy niż poprzedni.

Rozpocznij 2021 rok we właściwy sposób razem z Bitrix24. Do 29 stycznia zaoszczędź do 50% rabatu na wybrane plany w Chmurze i wprowadź do swojego biznesu wszystko, czego potrzebujesz, aby być w tym roku silniejszym niż kiedykolwiek wcześniej!

Sprawdź, ile zaoszczędzisz po aktualizacji:

Sprawdź, ile zaoszczędzisz po aktualizacji

Regulamin

Niniejsza oferta specjalna obowiązuje tylko w okresie od 25 stycznia do 29 stycznia 2021 r. Promocja Bitrix24 na Mocny Start dostępna jest tylko dla darmowych kont w Chmurze, utworzonych we wszystkich domenach publicznych (z wyjątkiem RU, UA, KZ, BY), na których nigdy wcześniej nie była aktywowana subskrypcja komercyjna. Promocja obejmuje 12- i 24-miesięczne subskrypcje planów CRM+, Project+, Standard, i Professional. Promocja nie łączy się z innymi rabatami czy ofertami specjalnymi (z wyjątkiem rabatu partnerów) ani nie może wykraczać poza pierwotny okres subskrypcji zakupionej z tym rabatem. Wszystkie późniejsze przedłużenia subskrypcji będą rozliczane zgodnie z ceną regularną. W przypadku pytań prosimy o kontakt z nami.

Bitrix24 używa już8.000.000+ organizacji!

Rozpocznij przygodę z systemem Bitrix24 bezpłatnie. CRM jest dostępny w języku polskim więc wiele ustawień, konfiguracji i działań możesz zrobić sam co będzie wymagało jedynie Twojego czasu.
Jeśli zechcesz skorzystać z profesjonalnego wsparcia informatycznego skontaktuj się z nami, a chętnie Ci pomożemy. Wspólnie ustalimy co konkretnie jest do zrobienia w ramach Twojego bitrixa oraz ile roboczo-godzin po naszej stronie może to zająć. Ustalimy budżet i czas realizacji, aby ułatwić Ci pracę i oszczędzić czas.