fbpx

Intranet dla firmy

Intranet to obecnie jedno z podstawowych narzędzi w każdej firmie. Wdrożenie intranetu, czyli odpowiednio skonfigurowanej aplikacji intranetowej, stanowi niezwykle ważny krok w rozwoju organizacji. Intranet Bitrix24 ułatwia codzienną pracę, poprawia komunikację, usprawnia i skraca procesy, dostarcza wiedzy potrzebnej do wykonywania obowiązków, łącząc rozbudowane narzędzia do zarządzania zadaniami, projektami i dokumentami, z narzędziami do bezpośredniej komunikacji ze współpracownikami (czaty na żywo, tablice aktywności, połączenia głosowe oraz wideo). Aby intranet był skuteczny, musi być w pełni dostosowany do potrzeb organizacji, w której ma zostać wdrożony.

Intranet i jego funkcje

Intranet, w zależności od rodzaju realizowanych zadań i przeprowadzanych w firmie procesów, może pełnić różne funkcje. Najważniejsze z nich to:

  1. funkcja informacyjna: wszystkie informacje o firmie i dokumenty znajdują się w jednym miejscu, a dostęp do nich jest bardzo szybki i łatwy;
  2. funkcja komunikacyjna: wewnętrzny system komunikacji wewnętrznej (np. czaty, grupy czy fora) jest bardzo wygodny i rozbudowany, a wymiana plików, opinii lub dokumentacji przebiega w szybkim tempie;
  3. funkcja organizacyjna: moduły do spraw kadrowych, finansowo-księgowych lub administracyjno-organizacyjnych wpływają na optymalizację pracy w całej firmie;
  4. funkcja biznesowa: intranet usprawnia codzienną pracę, ponieważ dane dotyczące klientów, historia współpracy z nimi czy harmonogramy dostępne są w jednym miejscu; oprócz tego aplikacja intranetowa zapewnia możliwość automatycznego generowania statystyk i raportów.

Zalety intranetu

Intranet stanowi doskonałe rozwiązanie dla firm, niezależnie od rodzaju branży. Ma wiele zalet – jest profesjonalny i łatwy w obsłudze, dzięki czemu ułatwia współpracę, zapewnia szybki dostęp do informacji i dokumentów, co znacząco przekłada się na wzrost efektywności pracy. Aplikacja intranetowa to miejsce, w którym pracownicy i zespoły projektowe dzielą się wiedzą i efektami swojej pracy, udostępniają dokumenty i wspólnie nad nimi pracują (istnieje możliwość edytowania plików zarówno online, jak i offline). Intranet zapewnia szybki dostęp do aktualnych informacji, np. o przebiegu projektów, harmonogramie, wyjazdach służbowych czy urlopach. Pozwala również na zamieszczanie wszelkich materiałów i informacji dotyczących poszczególnych działów i tego, co aktualnie dzieje się wewnątrz firmy. Intranet doskonale sprawdza się jako narzędzie w działach HR, administracji, logistyce lub księgowości.
Zalety intranetu Bitrix24 dla firmy

Bitrix24 – nowoczesny i niezawodny intranet

Bitrix24 oferuje nowoczesny i niezawodny intranet dla firm (w ramach jednego konta 12 użytkowników ma zapewniony bezpłatny dostęp, a 5 GB jest za darmo). Korzysta z niego już ponad 7 milionów firm na całym świecie, co oznacza kilkadziesiąt milionów użytkowników. Intranet Bitrix24 dostępny jest w wersji chmurowej lub lokalnej, a także w formie aplikacji mobilnej (iOS i Android). Wersję lokalną można zainstalować na własnym serwerze. Ponieważ Bitrix24 ma otwarty kod źródłowy, możliwe jest zintegrowanie aplikacji intranetowej z innymi aplikacjami za pomocą API i dostosowanie jej do swoich wymagań.

Możliwości intranetu Bitrix24

Intranet Bitrix22 pozwala zapraszać do portalu pracowników z różnych działów, udostępniać im informacje i materiały oraz kontaktować się z nimi bez ograniczeń. Ponadto umożliwia łączenie ze sobą rozbudowanych narzędzi do zarządzania nawet najbardziej złożonymi zadaniami, projektami i dokumentami (liczba projektów lub podzadań może być nieograniczona). Korzystając z intranetu Bitrix24, można także prowadzić kalendarze osobiste i grupowe, co bardzo ułatwia współpracę. Pracownicy pracują nad zadaniami i projektami, kontaktując się ze sobą bezpośrednio za pomocą czatów na żywo, połączeń głosowych, wideo lub tablicy aktywności. Dzięki intranetowi Bitrix2 praca (również praca zdalna) przebiega szybko i sprawnie.

Zarejestruj się za darmo

Jeśli jesteś zainteresowany lokalną wersją Bitrix24 z API, CMS i otwartym kodem źródłowym, który możesz łatwo dostosować i zintegrować z innymi narzędziami, odwiedź stronę Bitrix24.

Bitrix24 używa już8.000.000+ organizacji!

Rozpocznij przygodę z systemem Bitrix24 bezpłatnie. CRM jest dostępny w języku polskim więc wiele ustawień, konfiguracji i działań możesz zrobić sam co będzie wymagało jedynie Twojego czasu.
Jeśli zechcesz skorzystać z profesjonalnego wsparcia informatycznego skontaktuj się z nami, a chętnie Ci pomożemy. Wspólnie ustalimy co konkretnie jest do zrobienia w ramach Twojego bitrixa oraz ile roboczo-godzin po naszej stronie może to zająć. Ustalimy budżet i czas realizacji, aby ułatwić Ci pracę i oszczędzić czas.