fbpx
Wystawiaj faktury z Bitrix24 i prowadź księgowość dzięki wFirma

Wystawiaj faktury z Bitrix24 i prowadź księgowość dzięki wFirma

Skorzystaj z integracji pomiędzy Bitrix24 i Wfirma w celu realizacji codziennych zadań przy zachowaniu maksymalnej wygody: zarządzaj komunikacją z klientami w Bitrix24 i twórz faktury bezpośrednio w WFirma. Integracja automatycznie przeprowadza całą wymaganą wymianą danych klientów pomiędzy Bitrix24 i WFirma!

Jak to działa:

01

Import wszystkich firm z wFirma do Bitrix24

Wszystkie firmy są importowane z Wfirma, gdy rozpoczyna się pierwsza synchronizacja. Aby przenieść nową firmę, otwórz jej formularz i utwórz fakturę w Wfirma. Otwórz stronę aplikacji Wfirma, aby utworzyć fakturę i dane firmy zostaną zaimportowana do aplikacji.
02

Uaktualnisz dane firmy w Bitrix24

Gdy firma zostanie zaimportowana z Wfirma, a Ty uaktualnisz dane firmy w Bitrix24, integracja automatycznie zaktualizuje dane klienta w Wfirma.
03

Wystawianie faktur bezpośrednio z Bitrix24

Aby wystawić fakturę w Wfirma odpowiedniemu klientowi bezpośrednio z Bitrix24, wybierz pole “Utwórz fakturę w Wfirma” na liście deali lub firm lub w formularzu firmy/deala, użyj przycisku “Utwórz fakturę”.
04

Pełna, obustronna wymiana informacji o wystawionych i opłaconych fakturach

Wystawione faktury są rejestrowane w formularzu firmy lub deala jako działania. Jeśli status faktury jest aktualizowany w Wfirma, również aktualizacja następuje w działaniach.

Schemat przepływu danych między wFirma i Bitrix24:

Schemat przepływu danych między wFirma i Bitrix24
Wfirma jest liderem wśród oprogramowań księgowych online, które zostało stworzone dla małych firm. Miej podgląd do przepływu gotówki w czasie rzeczywistym. Zaloguj się w dowolnym czasie z dowolnego miejsca na komputerze, tablecie czy telefonie, aby mieć podgląd w czasie rzeczywistym do przepływu gotówki. To oprogramowanie księgowe dla małych firm, które jest proste, inteligentne i czasami magiczne. Prowadź swoją firmę z dowolnego miejsca. Otrzymuj płatności szybciej dzięki fakturowaniu online. Wysyłaj faktury online do swoich klientów i otrzymuj powiadomienia o ich otwarciu. Zajmuje to kilka sekund. Wfirma zaimportuje i skategoryzuje Twoje ostatnie transakcje bankowe. Wystarczy jeden klik, aby dokonać synchronizacji.
Dowiedz się więcej na: www.wfirma.pl

Wsparcie informatyczne przy integracji wFirma z Bitrix24

Jeśli potrzebujesz wsparcie we wdrożeniu tej integracji lub dowolnych zmian w Bitrix24.
Napisz do nas

Bitrix24 używa już8.000.000+ organizacji!

Rozpocznij przygodę z systemem Bitrix24 bezpłatnie. CRM jest dostępny w języku polskim więc wiele ustawień, konfiguracji i działań możesz zrobić sam co będzie wymagało jedynie Twojego czasu.
Jeśli zechcesz skorzystać z profesjonalnego wsparcia informatycznego skontaktuj się z nami, a chętnie Ci pomożemy. Wspólnie ustalimy co konkretnie jest do zrobienia w ramach Twojego bitrixa oraz ile roboczo-godzin po naszej stronie może to zająć. Ustalimy budżet i czas realizacji, aby ułatwić Ci pracę i oszczędzić czas.