fbpx
Promocja - Zen Sale Bitrix24 do 50% rabatu!

Promocja - Zen Sale Bitrix24 do 50% rabatu!

Platforma do zarządzania firmą

Platforma do zarządzania firmą

Platforma do zarządzania firmą Bitrix24 ułatwia prowadzenie biznesu i codzienną pracę – dzięki niej można zwiększyć sprzedaż, pozyskiwać klientów w łatwy i szybki sposób, a także prowadzić kampanie reklamowe i mailingowe (e-mail marketing). Nowoczesny i niezwykle wydajny CRM oferuje wiele przydatnych narzędzi do prowadzenia własnego biznesu i obsługi klientów, a także narzędzi sprzedażowych, m.in. takich jak: mobilny CRM, contact center (telemarketing), oferty i faktury, automatyzacja przepływu pracy. Korzysta z nich już ponad 8 000 000 firm na całym świecie.

System pracy zdalnej

System pracy zdalnej

W ostatnich latach wdrażanie systemów pracy zdalnej cieszy się coraz większą popularnością, a w niektórych firmach jest to główny sposób świadczenia pracy. Przedsiębiorstwa, które chcą pracować w systemie zdalnym, często stają przed wyzwaniem, jak zorganizować i zrestrukturyzować swoje wewnętrzne procesy, aby stworzyć skuteczny system home office. Posiadanie odpowiednich narzędzi pozwola zorganizować efektywny system pracy zdalnej i zarządzać poszczególnymi projektami, zapewniając zarówno swobodną komunikację w firmie, jak i ewaluację efektywności pracowników.

Bitrix24 używa już7.000.000+ organizacji!

Rozpocznij przygodę z systemem Bitrix24 bezpłatnie. CRM jest dostępny w języku polskim więc wiele ustawień, konfiguracji i działań możesz zrobić sam co będzie wymagało jedynie Twojego czasu.
Jeśli zechcesz skorzystać z profesjonalnego wsparcia informatycznego skontaktuj się z nami, a chętnie Ci pomożemy. Wspólnie ustalimy co konkretnie jest do zrobienia w ramach Twojego bitrixa oraz ile roboczo-godzin po naszej stronie może to zająć. Ustalimy budżet i czas realizacji, aby ułatwić Ci pracę i oszczędzić czas.