fbpx
Platforma do zarządzania firmą

Platforma do zarządzania firmą

Platforma do zarządzania firmą Bitrix24 ułatwia prowadzenie biznesu i codzienną pracę – dzięki niej można zwiększyć sprzedaż, pozyskiwać klientów w łatwy i szybki sposób, a także prowadzić kampanie reklamowe i mailingowe (e-mail marketing). Nowoczesny i niezwykle wydajny CRM oferuje wiele przydatnych narzędzi do prowadzenia własnego biznesu i obsługi klientów, a także narzędzi sprzedażowych, m.in. takich jak: mobilny CRM, contact center (telemarketing), oferty i faktury, automatyzacja przepływu pracy. Korzysta z nich już ponad 8 000 000 firm na całym świecie.

System pracy zdalnej

System pracy zdalnej

W ostatnich latach wdrażanie systemów pracy zdalnej cieszy się coraz większą popularnością, a w niektórych firmach jest to główny sposób świadczenia pracy. Przedsiębiorstwa, które chcą pracować w systemie zdalnym, często stają przed wyzwaniem, jak zorganizować i zrestrukturyzować swoje wewnętrzne procesy, aby stworzyć skuteczny system home office. Posiadanie odpowiednich narzędzi pozwola zorganizować efektywny system pracy zdalnej i zarządzać poszczególnymi projektami, zapewniając zarówno swobodną komunikację w firmie, jak i ewaluację efektywności pracowników.

Intranet dla firmy

Intranet to obecnie jedno z podstawowych narzędzi w każdej firmie. Wdrożenie intranetu, czyli odpowiednio skonfigurowanej aplikacji intranetowej, stanowi niezwykle ważny krok w rozwoju organizacji. Intranet Bitrix24 ułatwia codzienną pracę, poprawia komunikację, usprawnia i skraca procesy, dostarcza wiedzy potrzebnej do wykonywania obowiązków, łącząc rozbudowane narzędzia do zarządzania zadaniami, projektami i dokumentami, z narzędziami do bezpośredniej komunikacji ze współpracownikami (czaty na żywo, tablice aktywności, połączenia głosowe oraz wideo). Aby intranet był skuteczny, musi być w pełni dostosowany do potrzeb organizacji, w której ma zostać wdrożony.

Darmowy CRM bez ograniczeń na liczbę użytkowników

Darmowy CRM

Nie za każdy system CRM trzeba płacić. Bitrix24 to bogato wyposażony darmowy system CRM, który funkcjonuje w dwóch wersjach – w chmurze i w wersji lokalnej (można ją zainstalować na własnym serwerze). Z Bitrix24 może korzystać nieograniczona liczba użytkowników, co może być bardzo przydatne w dobie pandemii, jak i w okresie późniejszym. W tym planie taryfowym pojemność chmury to 5 GB, ale poza tym nie istnieją inne limity. Użytkownicy systemu mogą korzystać z nieograniczonej liczby elementów systemu CRM, narzędzi e-mail marketingu i różnych funkcji do zarządzania zasobami ludzkimi. Bitrix24 jako jedyna firma na rynku dostarcza darmowy, wyposażony w centrum kontaktowe CRM, dzięki czemu od razu po rejestracji można wykonywać i odbierać połączenia telefoniczne bezpośrednio w systemie.

Zarządzanie leadami klientów - Bitrix24

Zarządzanie leadami klientów

Zarządzanie leadami klientów bez odpowiednich narzędzi nie jest łatwe – to złożony proces, zwłaszcza gdy jest ich dużo. A co jeśli dałoby się automatycznie porządkować potencjalnych klientów, dokonywać ich kwalifikacji narzędziem z elastyczny dostępem do CRMu, skonfigurowanym z newsletterami i mieć to wszystko w jednym miejscu z zarządzanymi projektami i dokumentami? Takie rozwiązanie jest możliwe.

Bitrix24 używa już7.000.000+ organizacji!

Rozpocznij przygodę z systemem Bitrix24 bezpłatnie. CRM jest dostępny w języku polskim więc wiele ustawień, konfiguracji i działań możesz zrobić sam co będzie wymagało jedynie Twojego czasu.
Jeśli zechcesz skorzystać z profesjonalnego wsparcia informatycznego skontaktuj się z nami, a chętnie Ci pomożemy. Wspólnie ustalimy co konkretnie jest do zrobienia w ramach Twojego bitrixa oraz ile roboczo-godzin po naszej stronie może to zająć. Ustalimy budżet i czas realizacji, aby ułatwić Ci pracę i oszczędzić czas.