fbpx
Otrzymaliśmy status złotego partnera Bitrix24 w Polsce

Otrzymaliśmy status złotego partnera Bitrix24 w Polsce

Miło nam poinformować, iż Polish Business Club Sp. z o.o. wspierając firmy i organizacje biznesowe pod marką Wsparcie Informatyczne dołączyła do grona 𝘇ł𝗼𝘁𝘆𝗰𝗵 𝗽𝗮𝗿𝘁𝗻𝗲𝗿𝗼́𝘄 𝗶 𝗿𝗲𝘀𝗲𝗹𝗹𝗲𝗿𝗼́𝘄 globalnego systemy Bitrix24.
Z tej okazji chcemy zaoferować dla was specjalny 𝗿𝗮𝗯𝗮𝘁 𝟯𝟱% od ceny bazowej na dowolne licencje systemu bitrix24 zakupione za naszym pośrednictwem do końca 𝗽𝗮𝘇́𝗱𝘇𝗶𝗲𝗿𝗻𝗶𝗸𝗮 𝟮𝟬𝟮𝟭.
Zapraszamy do kontaktu.

Podłączenie poczty gmail do bitrix24 i wysyłki maili przez SMTP

Podłączenie odbierania wiadomość z gmail w ramach bitrix24 jest szybkie i łatwe. Natomiast autoryzacja konta do wysyłki wiadomość za pomocą SMTP google jest już bardziej skomplikowane i na tym filmie dowiesz się jak to zrobić.

Zmiana liczby pakietów i cen planów Bitrix24!

Lipiec to ostatni miesiąc, w którym będzie można kupować aktualne plany Bitrix24 Start+ i Project+!

Bitrix24 używa już8.000.000+ organizacji!

Rozpocznij przygodę z systemem Bitrix24 bezpłatnie. CRM jest dostępny w języku polskim więc wiele ustawień, konfiguracji i działań możesz zrobić sam co będzie wymagało jedynie Twojego czasu.
Jeśli zechcesz skorzystać z profesjonalnego wsparcia informatycznego skontaktuj się z nami, a chętnie Ci pomożemy. Wspólnie ustalimy co konkretnie jest do zrobienia w ramach Twojego bitrixa oraz ile roboczo-godzin po naszej stronie może to zająć. Ustalimy budżet i czas realizacji, aby ułatwić Ci pracę i oszczędzić czas.